Військову прокуратуру зобов'язали спростувати інформацію про мисливські угіддя Димінського

СуспільствоНазарій Тузяк, 19 червня 20177470
Військову прокуратуру зобов'язали спростувати інформацію про мисливські угіддя Димінського
На землях Міноборони встановили мисливський будинок, який використовується фірмою «Ірбіс»

Охоронна фірма почесного президента ФК «Карпати» Петра Димінського через суд зобов'язала Військову прокуратуру Західного регіону спростувати офіційну інформацію про мисливські угіддя, якими користується Петро Димінський.

Шевченківський райсуд Львова 8 червня задовольнив позов приватної охоронної фірми «Ірбіс», зобов'язавши військову прокуратуру впродовж 30 днів опублікувати на своєму сайті спростування повідомлення про приватизацію 30 га військових земель.

У березні 2016 року Військова прокуратура Західного регіону повідомила, що за сприяння екс-міністра оборони Дмитра Саламатіна охоронна фірма «Ірбіс» отримала в оренду близько 30 га військових земель, на яких облаштувала приватну відпочинкову базу.

«Земельна ділянка та озеро Міністерства оборони використовуються у якості бази відпочинку для задоволення власних потреб орендаря. Також виявлено, що по центру орендованої у Міноборони водойми охоронною фірмою самовільно споруджено штучний острів шляхом намиву піску, на якому збудовано будівлю з дерев’яних збірних конструкцій. По периметру указана територія незаконно закрита огорожею та перебуває під воєнізованою охороною», – йшлося у повідомленні прокуратури.

У квітні 2016 року охоронна фірма «Ірбіс» подала на військову прокуратуру позов з вимогою спростувати інформацію про мисливські угіддя і зараз суд задовольнив цей позов.

У рішенні суду вказано, що прокуратура має спростувати інформацію про те, що договір про оренду військових земель уклали за сприяння екс-міністра оборони Дмитра Саламатіна; що прокуратура через суд оскаржує здачу в оренду цієї ділянки; про те, що на цій території самовільно споруджений штучний острів, ділянка перебуває під воєнізованою охороною і використовується для приватних потреб.

Спростування має бути опубліковане на офіційному сайті Військової прокуратури Західного регіону впродовж 30 днів з моменту набуття чинності рішення суду. До неділі, 18 червня, прокуратура могла подати апеляцію на це рішення (наразі невідомо, чи подали апеляцію).

Водночас, як стало відомо з матеріалів судового засідання, договір оренди на територію військового містечка між охоронною фірмою «Ірбіс» та Яворівською квартирно-експлуатаційною частиною продовжили до травня 2018 року. Хоч у самому договорі орендна плата була вказана у розмірі 3850 грн на місяць, представники «Ірбісу» заявили, що платять різні суми – найбільше сплатили у лютому 2016 року (11,7 тис. грн).

Спроби військової прокуратури оскаржити через суд укладення договору оренди виявились безрезультатними. Наразі у Військовій прокуратурі Західного регіону не коментують рішення суду.

Зазначимо, що охоронна фірма «Ібіс», кінцевим власником якої є Петро Димінський, орендує приміщення колишнього військового профілакторію площею 1 117 кв. м. Ділянка у 30 га надана цій фірмі для обслуговування профілакторію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук