Влада Буковини обіцяє в найближчий час провести оптимізацію владних структур

20 грудня 20103340

На Буковині найближчим часом буде проведена оптимізація владних структур. Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних відомств центральних органів виконавчої влади.

За словами губернатора, вже підготовлено і подано пропозиції до Адміністрації Президента України щодо оптимізації штатної чисельності працівників апарату, структурних підрозділів ОДА, територіальних представництв центральних органів виконавчої влади, на даний момент розробляється схема, згідно з якою буде проведена оптимізація владних структур.

"Мова йде не про механічне скорочення, а саме про оптимізацію та удосконалення структури обласної державної адміністрації з тією метою, щоб привести у відповідність виконавчу вертикаль з чітким підпорядкуванням відповідних територіальних управлінь міністерствам та розподілом обов’язків і функцій", – відзначив Михайло Папієв.

Глава облдержадміністрації закликав присутніх керівників відповідально і професійно підійти до вирішення цього питання, адже кожен працівник є цінним: "Потрібно виходити саме з професійних якостей і підготовки працівників, а не керуватися особистими чи політичними інтересами". Також, голова ОДА наголосив на важливості оптимізації органів місцевого самоврядування. "Не секрет, що у багатьох структурах занадто роздутий штат працівників апарату, велика кількість заступників, тому хотілося б, щоб органи місцевого самоврядування, депутатський корпус також звернули на це увагу", – підкреслив керівник крайової виконавчої влади. Ще одне питання, яке, за словами Михайла Папієва, потрібно вирішити, – це підвищення рівня заробітних плат спеціалістів та керівників середньої ланки.

В кінцевому варіанті, зазначив голова облдержадміністрації, реформування матиме для них тільки позитивні наслідки, адже воно зорієнтоване насамперед на ці категорії державних службовців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук