Частину міських автобусів Лондона переведуть на біопаливо з кавових відходів

СвітАндрій Стець, 20 листопада 20172530
Частину міських автобусів Лондона переведуть на біопаливо з кавових відходів
фото Bio-bean
Річна їзда на кавовому біопаливі одного автобуса еквівалентна випитим 2,5 млн чашок кави

Транспортне управління Лондона переводить частину міських автобусів на біодизельне паливо, виготовлене з кавових відходів. Про це інформує ВВС.

Як повідомляється, влада британської столиці все частіше використовує біопаливо, щоб знизити забруднення повітря. Однак, як повідомляється, вперше Лондон знайшов застосування на транспорті кавовим відходам, які столиця виробляє в надлишку.

Британський стартап bio-bean, створений підприємцем Артуром Кєєм, переробляє кавову гущу промисловим способом і продає свою продукцію британським компаніям, які використовують її для опалення будівель і в якості палива для автомобілів.

За приблизними підрахунками, в Лондоні щороку виникає більш ніж 200 тис. тонн відходів. При цьому кожна тонна кавових відходів дозволяє скоротити викиди вуглекислого газу на 6,8 тонни. Річна їзда на кавовому біопаливі одного лондонського автобуса еквівалентна випитим 2,5 млн чашок кави.

Зауважимо, що у Великій Британії з 2040 року заплановано введення заборони на нові бензинові та дизельні автомобілі, а також вантажівки. Для переходу на екологічно чистий транспорт створюється фонд у розмірі 255 млн фунтів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук