Влада окупованого Севастополя вирішила компенсувати вартість націоналізованого майна

ЕкономікаАндрій Стець, 31 березня 20178980
Влада окупованого Севастополя вирішила компенсувати вартість націоналізованого майна
Севастопольський морський завод

Окупаційна влада Севастополя готова компенсувати українським власникам вартість активів, які були націоналізовані після анексії Росією Кримського півострова у 2014 році. Про це йдеться в повідомленні «уряду» Севастополя, опублікованому в четвер, 30 березня.

«Важливо забезпечити прийняття нормативних актів, спрямованих на відшкодування вартості майна у зв'язку з припиненням прав колишнього правовласника та виникненням права власності у міста Севастополя. Мова йде про відшкодування вартості націоналізованого майна», – повідомив голова окупаційного «уряду Севастополя» Дмитро Овсянников.

Під час засідання міського уряду був схвалений проект закону про особливості регулювання майнових і земельних відносин на території Севастополя, який передбачає відшкодування вартості націоналізованого майна.

«Проект розроблено з метою виконання доручень уряду Російської Федерації. Він буде направлений на розгляд в законодавчі збори міста», – йдеться в повідомленні.

Проект закону, згідно з повідомленням, погоджений з Міністерством економічного розвитку Росії і Головним правовим управлінням.

«Врегулювання питання – пряме доручення уряду Росії. Севастополь повинен зробити це слідом за Республікою Крим. У нас визначено склад майна, яке було націоналізовано. Мова йде про мережі заправок і майновий комплекс Севморзаводу. Після прийняття закону буде виявлений повний список майна», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що після незаконного вторгнення в Крим і окупації півострова в 2014 році Росія застосувала масштабну та добре скоординовану схему позбавлення українських компаній їх майна без виплати компенсації колишнім власникам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук