Влада США почала вимагати у заявників на візу посилання на соцмережі

У Держдепі пояснили, що нововведення допоможуть відстежити терористів

СвітЮрій Братюк, 2 червня 20191

Держдепартамент США почав вимагати посилання на соцмережі при поданні заяви на американську візу. Про це повідомляє агентство Associated Press.

Зазначається, що у заяві з'явилася графа з вимогою вказати «ідентифікаційні дані соціальних мереж». Заявники можуть зазначити, що не користуються соцмережами, однак за вказівку неправдивої інформації будуть загрожувати наслідки.

У Держдепі пояснили, що нововведення допоможуть відстежити терористів і людей, що представляють загрозу для громадської безпеки. Їм буде відмовлено у в'їзді на територію Сполучених Штатів.

Нагадаємо також, що наприкінці минулого року Міністерство внутрішньої безпеки США оголосило про нові правила надання робочих віз типу H-1B.

Відтепер одержувачі цих віз повинні володіти високою кваліфікацією і рівнем освіти, як мінімум, на рівні бакалаврату. Також нові правила отримання візи передбачають, що компанії, які мають намір запрошувати співробітників з-за кордону, повинні заздалегідь зареєструватися у Службі громадянства та імміграції США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук