Власник 12-метрової статуї Ісуса в Трускавці скасував у суді всі штрафи ДАБК

Підприємця тричі штрафували на загальну суму близько 200 тис. грн

12-метрова статуя Ісуса Христа у Трускавці

Власник встановленої 12-метрової статуї Ісуса Христа у Трускавці Ігор Кісак через суд домігся скасування усіх штрафів, які на нього наклала інспекція відділу державного архітектурно-будівельного контролю Трускавецької міської ради. Про це Ігор Кісак повідомив на своїй сторінці у Facebook 31 січня.

«Трускавецьким відділом ДАБК було накладено три штрафи на» будівництво скульптури Ісуса Христа по вул. Лесі Українки. Перші два штрафи в розмірі 48 тис. грн та 101 тис. грн було скасовано в судовому порядку в 2018 році. І вчора рішенням Львівського окружного адміністративного суду було скасовано третій штраф в розмірі 52 тис. грн. Щиро дякую Господу Богу за допомогу і всім небайдужим за підтримку», – написав Ігор Кісак.

Статуя Ісуса Христа на Гошівській горі у Трускавці є найвищою в Україні (фото «То є Львів»)

Інспектори відділу ДАБК Трускавецької міської ради оштрафували Ігоря Кісака за порушення містобудівного законодавства ще в 2017 році, коли він почав встановлювати статую. Штрафи наклали через те, що Ігор Кісак не допускав інспекторів ДАБК на будмайданчик для проведення інспекції.

Рішення про скасування штрафу у розмірі 48 тис. грн у лютому 2018 року прийняв Трускавецький міський суд. Представники Трускавецької міської ради спробували оскаржити це рішення в апеляційному порядку, однак у серпні 2018 року Львівський апеляційний адміністративний суд їм відмовив і залишив чинним попереднє рішення. Як випливає з рішення суду, у протоколі про накладення штрафу не було достатньо необхідних доказів.

Штраф у розмірі 101 тис. грн було скасовано у квітні 2018 року також рішенням Трускавецького міського суду. Однак мерія не намагалась його оскаржити.

І в четвер, 31 січня, рішенням Львівського окружного адміністративного суду було скасовано третій штраф у розмірі 52 тис. грн.

Зводити статую Кісак почав ще у 2017 році. Як сказав він тоді в коментарі ZAXID.NET, сподівається, що «це буде об’єднувати усіх християн та принесе нам мир». Завершили встановлення статуї у серпні 2018 року.

Ігор Кісак є підприємцем та засновником ГО «Довіра». На місцевих виборах 2015 року балотувався на посаду міського голови Трускавця як самовисуванець і посів друге місце, набравши 27,5% голосів виборців.

Оновлено. У попередній версії новини була допущена неточність – йшлось про те, що ділянка, яку Ігор Кісак отримав під будівництво статуї Ісуса Христа мала інше цільове призначення і всупереч цьому цільовому призначенню він встановив на ній скульптуру. Ця інформація не відповідає дійсності, оскільки ділянка, яку Ігор Кісак отримав для зведення скульптури Ісуса Христа мала і має призначення «для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови (влаштування скверу із скульптурною композицією Ісуса Христа»)». То ж Ігор Кісак не порушив цільового призначення земельної ділянки під час зведення скульптури. Перепрошуємо Ігоря Кісака за цю неточність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук