Власники єврооблігацій «ПриватБанку» подали позов до Лондонського суду

ЕкономікаРоман Ганкевич, 10 листопада 20178290
Позов стосується облігацій «ПриватБанку» на $175 млн

Власники єврооблігацій націоналізованого «ПриватБанку» подали позов до Лондонського суду з вимогою визнати незаконним списання паперів під час націоналізації. Про це повідомив UK SPV Credit Finance plc (Великобританія) на Лондонській фондовій біржі, пише LB.ua.

Як зазначається, довірена особа (trustee) власників єврооблігацій банку - гонконгська компанія Madison Pacific Trust Limited - 8 листопада подала позов до Лондонського суду. Позов стосується паперів «ПриватБанку» на $175 млн з прибутковістю 10,875%.

На початку листопада Madison Pacific Trust Limited зажадала від банку дострокового погашення паперів. У червні власники списаних єврооблігацій «ПриватБанку» замість Deutsche Trustee Company Limited обрали довіреною особою Madison Pacific Trust Limited.

Як відомо, в грудні 2016 року Україна націоналізувала найбільший у країні «ПриватБанк». Під час роботи тимчасової адміністрації борги перед акціонерами банку і пов'язаними з ним особами (в тому числі і єврооблігації) потрапили під механізм bail-in (конвертація в капітал). Після цього власники єврооблігацій банку зажадали від української влади відшкодувати їм інвестиції в цінні папери фінансової установи. Потім власники паперів звернулися до суду з відповідною вимогою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук