В.о. директора українського Антарктичного наукового центру став «айдарівець» Євген Дикий

Біолог Дикий воював в «Айдарі» та працював у Науковому центрі екології моря.

Виконувачем обов’язків директора Національного Антарктичного Наукового Центру призначили колишнього вояка батальйону «Айдар» Євгена Дикого. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Дикий був командиром взводу добровольчого батальйону «Айдар», викладав у Києво-Могилянській академії, дотепер працював заступником директора з науки Українського наукового центру екології моря.

«Тепер я сам відповідатиму за те, як відкрити Антарктиду для всієї наукової спільноти України – як ми того вимагали у «папєрєдніків» десять років тому. Ніщо зроблене не минає даремно – особливо якщо безкорисливо зроблено добру справу», – зазначив Дикий після призначення.

Від 1999 року і дотепер Національний антарктичний науковий центр очолював Валерій Литвинов.

Як пише Збруч, Євген Дикий закінчив біологічний факультет Київського університету ім. Т.Шевченка й аспірантуру в Києво-Могилянській академії.

У січні-березня 1991-го був командиром українських добровольців у Литві – загону, сформованого Українською Студентською Спілкою. 1995-го брав участь у боях і розвідувальних місіях у Першій чеченській війні. 29 травня 2014-го долучився до добровольчого батальйону «Айдар».

Національний антарктичний науковий центр – науково-дослідна установа в структурі Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України, яка забезпечує роботу української антарктичної станції «Академік Вернадський» та координує дослідження Антарктики в Україні.

Центр організовує щорічні антарктичні експедиції на українську станцію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук