Водії львівських маршруток влаштували перегони

Головні Новини за 15 жовтняВіталій Кубліков, 15 жовтня 2014, 15:52 0

У Львові водії маршруток влаштували змагання поміж собою. Щоправда, не вулицями міста, а на автодромі Львівського автодорожнього коледжу НУ "ЛП" без пасажирів. Такі змагання перевізники влаштовують щороку. Цьогоріч до Львова з’їхалося 16 найкращих водіїв з восьми АТП всієї області.

Перш ніж показати вправність за кермом, усі водії сідають за парти скласти теоретичний іспит. У білетах врахували останні зміни до правил дорожнього руху, розповів представник обласної профспілки працівників автомобільного транспорту Юрій Кривенко.

«На наших перших конкурсах були водії, що допускали багато помилок. З кожним роком професійний рівень зростає», – визнають судді.

Результати письмового іспиту сумуються із практичними. На треку можна надолужити до загального заліку. Завдання на вправність під силу не всім. Зчеплення щораз підводить.

Щороку автобус для конкурсу виділяє інше підприємство. Цьогоріч «не пощастило» міському АТП 14630. Перевізники вже готуються до його ремонту. «В основному хвилююсь за зчеплення та коробку передач. Я взагалі противник такого, тому що вони здійснюють перевезення людей, а тут виходить у нас ралі», – зазначив заступник керівника АТП 14630 Роман Дмишко.

Організатори переконують, що трасу готували задля муштри водійської майстерності. Із цим, визнають, є проблеми. Сюди приїхали найкращі водії. А от порушників, яких треба вносити в «чорні списки», – куди більше.

«Сьогодні ми відчуваємо дефіцит робочої сили. Дефіцит хорошого водія. Практично ніхто не готує водіїв. У нас склав на права – і ти водій пасажирського транспорту. Ми будемо підвищувати і профрівень, і запровадимо спецпідготовку водіїв пасажирського транспорту», – розповів голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

Переможцям, окрім поваги колег, дістались кубки та грамоти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук