Водію львівської маршрутки виписали догану за оголошення російською мовою

СуспільствоНазарій Тузяк, 21 лютого 201814612
Водію львівської маршрутки виписали догану за оголошення російською мовою
Після обговорення у соцмережах керівництво вирішило покарати водія за російськомовні оголошення

Директор комунального АТП-1 виписав догану водію маршрутки №16, у салоні якої на електронному табло з'явилися російськомовні оголошення. На оголошення російською мовою звернув увагу львів'янин Андрій Согор, який ввечері у вівторок, 20 лютого, опублікував відео з маршрутки. Наступного дня на цей інцидент відреагував директор АТП-1 Орест Хамула, який пояснив, що ситуація виникла з вини водія, який користувався старою флешкою.

«Водій, який давно не працював та не виїжджав на рейс, випадково поставив стару флешку у маршрутці №16. Усі інші флешки ми перепрошили (там вся інформація лише українською мовою). Старі флешки забрали, але ця одна у водія виявилась на руках. Ми викликали цього водія на АТП і він написав пояснення. Водію, у маршрутці якого табло показало інформацію російською мовою, дали догану», – цитує слова директора АТП-1 Ореста Хамули прес-служба Львівської міськради.

У старій прошивці оголошення для пасажирів подавалися трьома мовами – українською, англійською та російською.

Орест Хамула також пояснив, що і раніше у «Електронах» могли звучати окремі фрази російською мовою, оскільки ці автобуси місто отримало вже зі встановленим центральним забезпеченням. Однак АТП-1 оновило прошивку і зараз вся інформація у комунальних маршрутках подається виключно українською мовою.

Додамо, що під час сесії Львівської міськради депутати прийняли ухвалу про обов'язкове використання української мови у сфері обслуговування, зобов'язавши всі цінники, рекламу, вивіски, афіші, меню у місті робити виключно державною мовою. За дотриманням цієї норми слідкуватиме «Муніципальна варта», яка має право виписувати штрафи від 17 до 170 грн за порушення вимог.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук