Волонтери доукомплектують систему управління артилерійським вогнем на передовій

Волонтери доукомплектують систему управління артилерійським вогнем на передовій

Волонтерам з «Повернись живим» необхідні додаткові кошти для придбання комп’ютерного обладнання, щоб розгорнути систему управління артилерійським вогнем «ГІС Арта» на Ясинуватсько - Авдіївській та Світлодарсько - Горлівській ділянках фронту. Про це йдеться у повідомленні волонтерів на сторінці у Facebook.

«Що відбувається на передку зараз? Звичайна війна. Війна за новими, гібридним правилам. Ворог вміє ховати міномети, танки і навіть БМ-ки, швидко переміщуватися, точково атакувати. Що можна протиставити такій тактиці? Можливість оперативно отримувати, аналізувати і передавати інформацію тим, хто може краще відпрацювати за зафіксованою ціллю. Це саме те, для чого ГІС «Арта» була створена і те, що вона вміє найкраще», – пояснили волонтери.

За їх словами, зараз цією системою забезпечена тільки тонка смуга на передовій, і в ній є діри.

«Нам потрібні ще як мінімум три сервери і щонайменше десять станцій супутникового зв’язку. Крім них, нам також потрібні генератори, щоб забезпечити безперебійну роботу системи. Це великі гроші, але це кращий спосіб їх використовувати.

Кожна гривня, витрачена на державну виконавчу службу «Арта» дає нам не ситуативну, а довгострокову перевагу», – зазначили волонтери.

Список необхідного:

сервери (3 шт.) – 150 тис;

станції супутникового зв’язку (14 шт.) - 168 тис;

генератори (10шт.) – 40 тис;

трафік (щомісяця) – 50 тис.

Реквізити і контакти:

Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій

Всі реквізити та контакти тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук