Волонтери ДТЕК прибирали сміття в Бурштині та Добротворі

Христина Нога, 15 квітня 2014, 11:40 2053 0

В рамках всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!» ДТЕК провів толоку у Бурштині (Івано-Франківська обл) та Добротворі (Львівська обл), де розташовані теплоелектростанції компанії.  У Бурштині прибирали близько 200 жителів міста та працівників ТЕС, а в Добротворі ­– понад 100 осіб.

Волонтерський проект ДТЕК «Чисте місто» проводиться вже не вперше разом зі всеукраїнською акцією «Зробимо Україну чистою!». Цьогоріч для участі в акції зареєструвалося 7 тисяч працівників ДТЕК у 29 містах по всій Україні.

У міському парку в Бурштині та біля водосховища дорослі та діти прибирали неорганічне сміття, залишене рибалками та відпочиваючими. Чого тільки не знаходили волонтери: розбиті пляшки, целофанові обгортки, кульки та навіть шкарпетки. Сміття вивозили чотири сміттєвози на міське звалище.

«Такі акції вкрай необхідні, – вважає начальник відділу екології ДТЕК Бурштинської ТЕС Петро Савка. – Минулого року волонтери зібрали понад  5 тонн сміття, весь берег білів відходами, проте, цього року його набагато менше, десь до 4 тонн. Мабуть, свідомість людей змінюється, але недостатньо. Не потрібно недооцінювати силу доброї волі кожного з нас. Спільними зусиллями і простими діями ми можемо зробити наше місто і нашу країну чистішою і красивішою.  Я переконаний, що особистий приклад - це єдиний спосіб створення бажаної культури поведінки, як всередині сім'ї, так і всередині підприємства, компанії або цілої країни. Кожен повинен починати з себе».

Як розповів директор ДТЕК Добротвірської ТЕС Андрій Шувар, мета акції – не просто прибрати сміття та впорядкувати територію селища до Великодня, а й сформувати серед мешканців потребу дбати про довкілля та чистоту рідного селища. Участю у волонтерській акції «Чисте місто», працівники компанії вносять свій внесок у благоустрій селища, де вони живуть, працюють та відпочивають.

У Добротворі до енергетиків долучився і селищний голова Роман Ніколаєв. «Я завжди беру участь у таких акцій, бо є дуже багато проблем зі сміттям в нашому селищі. Дякую компанії ДТЕК, що вони долучають своїх працівників до прибирання у Добротворі», – зазначив Роман Ніколаєв.

Селищний голова також розповів, що компанія ДТЕК активно співпрацює з місцевою владою та виділяє кошти на розвиток селища.

«Відповідно до Стратегії соціального партнерства на 2014 рік компанія ДТЕК запланувала виділити майже 4 млн грн на розвиток селища – на різні соціальні проекти. На ремонт доріг, ремонт даху у дитячому садочку, різноманітні спортивні, культурні проекти. Загалом за цією угодою передбачено, що компанія ДТЕК профінансує більше 10 млн грн протягом трьох років», – розповів Роман Ніколаєв.

Акція «Чисте місто» – щорічний проект ДТЕК у сфері корпоративного волонтерства. Акція передбачає добровільну участь співробітників компанії в суспільно важливих проектах за підтримки самої компанії. Акція «Зробимо світ чистішим!» (Let's do it world!) проводиться з 2008 року в усьому світі. Ця екологічна ініціатива була заснована в 2008 році в Естонії. Цього року в акції бере участь 111 країн на всіх континентах. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук