Волонтери нарахували у Львові 405 безпритульних собак

Порівняно з минулим роком кількість безпритульних собак майже не змінилася

Під час щорічного підрахунку у Львові нарахували 405 безпритульних собак. Підрахунок провели працівники ЛКП «Лев» за підтримки міжнародної організації Animal-ID.info долучились також близько 40 волонтерів.

Впродовж трьох днів, з 1 до 3 серпня, у різних районах міста щоранку відбувався пошук безпритульних тварин. За словами Оксани Кошак, директорки ЛКП «Лев», загалом було виявлено 405 собак із яких 45 вже були стерилізованими. Тварини, які потребували медичної допомоги, отримали її у ЛКП «Лев». Такий показники є одними із найкращих в Україні.

Оксана Кошак розповіла, що найбільше безпритульних тварин було виявлено у тих районах Львова, які межують із селами. У більшості випадків це собаки не зі Львова, а з населених пунктів, які межують із містом.

«Найгірша ситуація із безпритульними собаками у смт Рудне. У Львові ситуація є контрольована, де показники можна зменшити практично до нуля із ситуацією безпритульних собак», – розповідає Віктор Копач, співзасновник Animal-ID.info.

«Волонтери покрили у місті 40 секторів. Серед нових тенденцій – це скупчення безпритульних тварин на в’їздах у місто. Зокрема, поряд з смт. Рудно, яке досі не долучилось до програми відлову-стерилізації-вакцинації безпритульних собак. Будемо працювати з їхньою місцевою радою щодо запровадження у Рудно такої програми. Загалом, наша ціль – розробка програми гуманного поводження з тваринами для Львівської області», – розповіла Оксана Кошак.

За її словами, упродовж 2018 року, працівники ЛКП «Лев» вже відловили 690 собак, стерилізували 525 з них, оскільки частина з цих тварин були господарськими і повернулись додому.

«Частина з них потрапили до нас на повторну вакцинацію, а, отже, були стерилізовані раніше. Прилаштовано 438 собак, що становить 83%. Якби цього не було зроблено, у місті було б набагато більше тварин-безхатьків», - зазначила Оксана Кошак, директорка ЛКП «Лев».

Нагадаємо, у серпні 2017 року було виявлено 412 безпритульних собак, серед них 40,91% - це собаки з кліпсою, тобто ті, хто пройшов вакцинацію і стерилізацію у ЛКП «ЛЕВ».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук