Волонтери оголосили першу хвилю «мобілізації» спонсорів під «секретні проекти»

СуспільствоВ.К., 7 липня 201512210
Волонтери оголосили першу хвилю «мобілізації» спонсорів під «секретні проекти»

Волонтерська організація «Повернись живим» шукає спонсорів під «секретні проекти», які не підлягають розголошенню через те, що вони порушують законодавство окремих країн і про які нічого не можна знати ворожій стороні. Про це повідомив координатор «Повернись живим» Віталій Дейнега на сторінці організації у Facebook.

«Зараз ми вперше хочемо частково відійти від відкритої бухгалтерії по деяких наших нових проектах. Справа в тому, що у нас є проекти, пов’язані з порушенням законодавства окремих країн і ті, про які не можна нічого знати «тій стороні». Є покупки, які ми ніяк не можемо світити у своїй відкритій бухгалтерії. Тому що видаючи прилади і моделі ми викажемо їх походження і канали постачання можуть згорнутися. А в кур’єрів виникнуть проблеми», - наголосив Віталій Дейнега.

За його словами, звітувати про такі проекти волонтери готові особисто перед спонсорами. «Іноді ці проекти порушують все що можна, крім національних інтересів України, зате вони зможуть змінити лінію фронту і перебіг цієї війни. Вони пов’язані з найкращими людьми  в нашій армії. Про дещо розповімо після перемоги, про деякі ніхто крім вас (спонсорів – ред.) ніколи не дізнається», - зазначив волонтер.

Він додав, що ті, хто має бажання долучитися фінансово до «секретних проектів», можуть зателефонувати за номером 068 5008800, представитись і сказати, що хочуть стати спонсором. «Впродовж місяця я з вами  зустрінусь особисто, ми познайомимося і я розповім про що йде мова і до яких проектів ви змогли б долучитись», - написав Віталій Дейнега.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук