Волонтери оголосили збір коштів на творчу майстерню для дітей Роздільського інтернату

СуспільствоІ.Р., 22 квітня 20161330

Волонтери просять допомогти облаштувати сучасну творчу майстерню для дітей з особливими потребами з Роздільського дитячого будинку-інтернату.

За словами представників благодійної організації «Українська благодійницька мережа», якщо вдасться зібрати невелику суму, то закуплять необхідні для «косметичного» ремонту майстерні матеріали, а якщо більшу суму – оплатять повноцінний ремонт. 

«Вихованці Роздільського дитячого будинку-інтернату – розумово та фізично неповносправні діти-сироти. Для них кожен новий день – це випробування. Хлопці, які мешкають у дитбудинку, хочуть працювати і розвиватись, займаючись творчістю, незалежно від пори року», – зазначають волонтери.

Приміщення, в якому педагоги проводять заняття з вихованцями, потребує ремонту. Основною проблемою є вікна і двері, які охолоджують приміщення швидше, аніж батареї його зігрівають, тому взимку неможливо працювати з дітьми. Також є проблеми з підлогою, основа прогнила, в багатьох місцях просідає й потребує заміни. 

Також дітям потрібні бісер, нитки для вишивання, нитки для ткання, кольоровий картон, пазли, розмальовки та кольорові олівці, м'ячі футбольні, м'ячі ігрові (неважкі, можна менших розмірів, типу волейбольних або гандбольних за розміром), ракетки для бадмінтону або ракетки-тарілки з м'ячиками на шнурках, самокати, тарілки «фрісбі», альбоми або папір А4, пластилін (нового зразка, якісний).

«Такий дріб'язок допоможе дітям зайнятися чимось цікавим та розвиваючим, адже пріоритетними є ті потреби, які сприяють розвитку вихованців інтернату», – додають волонтери.

Як допомогти, можна дізнатись на сайті організації www.ubm.org.ua.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук