Волонтери створюють резервні склади в районних лікарнях у зоні АТО

Через велику кількість поранених медикам не вистачає необхідних інструментів

Суспільство10 червня 20154040

Волонтери у співпраці з лікарями АТО взялися за створення резервного складу на базі центральної районної лікарні в містечку Селідове Донецької області, оскільки саме на цю лікарню було найбільше навантаження по кількості поранених при атаці проросійських бойовиків по вектору Донецьк – Мар’їнка, повідомляється на сторінці волонтерської групи «Повернись живим» у Facebook.

На черзі також створення резервних складів у Красноармійському польовому госпіталі та Курахівській ЦРЛ.

Зараз же волонтери збирають кошти на закупівлю медичних інструментів для лікарні в Селідовому. На даний момент туди треба закупити травматологічні і хірургічні інструменти, апарати зовнішньої фіксації кісток, апарат електрохіхрургічний «Надія-2», аспіратор медичний і т.д. Перша частина списку – це 255 702 грн.

«А також потрібен апарат штучної вентиляції легенів «Бриз» – 170 000 грн. Озвучена ціна як для дилера, і поки вона для нас нереальна. Будемо їхати на переговори до виробника. Якщо можете допомогти, будемо вдячні», - зазначила волонтер Оксана Окопова.

«Ви бачили колись, як курять медики після важкої стабілізації чи операції? Як важко їм дається кожен рух? Для них немає статистики. Кожному життю вони віддають максимум своєї енергії. Для нас теж не повинно бути статистики. Ми можемо допомогти медикам врятувати життя. І ми це зробимо», - додала вона.

Номери карток у ПриватБанку:

5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій

5211 5374 4662 3360 Стократюк Вікторія

Решту реквізитів шукайте на сторінці фонду у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук