Волонтери з ЄС відновлюють виноградники у львівському парку

Волонтери з Німеччини та Естонії упродовж 3 місяців працюватимуть у парку «Знесіння» над втіленням проекту «Смак віків – Відродження традиційних виноградників у Львові».

Волонтери-стажувальники від GLEN – Глобальної Освітньої Мережі Молодих Європейців – успішні випускники вишів у країнах ЄС: зокрема, Сігне з Естонії є ландшафтним архітектором, а Лєана з Німеччини – спеціалістом у сфері природничих наук, інформує прес-служба Львівської міськради.

Проект має на меті впорядкувати хаотичне землекористування в південно-західній частині львівського парку, а також долучити до співпраці зацікавлених людей для відродження традиційних методів у виноградарстві, у поєднанні з міським садівництвом.

Для реалізації проекту вибрано ділянку над скульптурною фабрикою – на південних схилах парку, які зараз вкриті заростями самосіву, побутовими відходами. У результаті його реалізації сподіваються, що буде покращено санітарний стан ділянки,  відкриється панорама міста з вершин пагорба, а також відродиться давня культура виноградарства.

Парк «Знесіння» є єдиною організацією в Україні з кількарічним досвідом успішної співпраці зі стажувальниками GLEN.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук