Волонтерська організація «Повернись живим» оголосила про вакансію

Волонтерська організація «Повернись живим» відкрила вакансію для менеджера із зарплатою у 6-10 тис. грн після випробувального терміну. Про це повідомив засновник проекту Віталій Дейнега на сторінці у Facebook.

Дейнега зазначив, що йому потрібен помічник, який посилить роботу на одному з чотирьох напрямків.

Перший – система підготовки армії.

«Потрібен менеджер, який займеться всім від рекрутингу інструкторів, до узгодження і впровадження їх програм. Цей напрямок здатне змінити хід війни, якщо ми зможемо навчати артилеристів і офіцерів. Але починати будемо з вогневої, інженерів і снайперів. Будемо, якщо буде людина. Гроші вже є», - написав Дейнега.

Другий напрям – психологія.

«На всю країну складно знайти навіть жменьку мотивованих і професійних психотерапевтів, готових їздити і працювати на війні Завдання цього проекту організувати психологічний супровід декількох підрозділів в АТО Знову ж, гроші є – немає людини», – зазначив Віталій Дейнега.

Третій напрям - робота з юридичними особами та міжнародними фондами для пошуку спонсорів і грантів.

Четвертий – помічник начальника логістики і фінансів, який повинен вести звітність на сайті, облік переданого майна, займатися закупівлею, гравіруванням, доопрацюванням і передачею на фронт приладів, вести ділову переписку і закривати документи зі спонсорами.

Крім цього волонтерська організація потребує авторів для написання інформаційний статей та аналітики на умовах часткової зайнятості.

Резюме пропонують надсилати на адресу [email protected]. Співбесіди відбудуться 12 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук