"Воля" відкрила у Львові Центр сучасних технологій

Суспільство26 червня 2015, 21:45 995 0

Лідер ринку цифрових розваг компанія "Воля" відкрила у Львові Центр сучасних технологій на проспекті Шевченка, 3. Впроваджено нову концепцію спілкування з клієнтом.

"Ми розділили все на зони. Не скупчуються черги. Якщо абонент прийшов з маленькими дітьми, то є зона, де вони можуть побавитися. Діти не будуть заважати вирішити питання. Бізнес клієнти йдуть у секцію для обслуговування бізнес-клієнтів", - розповіла директор з маркетингу компанії "Воля" Вікторія Цомая. 

Компанія "Воля" пропонує найшвидший широкосмуговий Інтернет, зокрема, у центральній частині міста.

"За останніх два роки в розвиток комунікаційної мережі у центрі міста вкладено дуже багато мільйонів гривень. І ми б хотіли, щоб люди, які користуються нашими послугами у центрі міста мали можливість отримувати відповідь на всі питання і зокрема в живому режимі", - наголосив Микола Музала, директор Львівської філії компанії "Воля".

Центр сучасних технологій повністю виправдовує свою назву і відповідає усім європейським вимогам. Абоненти тут можуть не лише отримати консультації, а й підключитися до послуг, придбати необхідне обладнання і тут же ж протестувати інноваційні послуги провайдера. 

"Львів є одним із ключових міст для нашої компанії. Ми хочемо робити все за європейськими стандартами для українців, для нас самих. Тому що ми переконані у світлому майбутньому України", - запевнив генеральний директор компанії "Воля" Джордж Жембері.

Спеціально до відкриття компанія "Воля" дає шанс виграти iPad Mini. У конкурсі можуть взяти участь як нові так і нинішні абоненти компанії, які з 26 до 30 червня відвідають новий Центр сучасних технологій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук