ВООЗ назвала причину нової хвилі коронавірусу в Європі

Нові спалахи коронавірусу пов'язують з поведінкою молоді, яка не дотримується соціального дистанціювання

СвітЮрій Братюк, 29 липня4

Представники ВООЗ та органів із питань громадського здоров’я кількох країн Європи вважають, що молодь нині є головним поширювачем коронавірусу.

Про це в інтерв’ю BBC заявив регіональний директор ВООЗ у Європейському регіоні Ганс Клюґе.

«Ми отримуємо повідомлення від деяких країн про те, що більша частка людей з новою інфекцією спостерігається серед молоді. Для мене це достатньо твердий аргумент для переосмислення сиутації з коронавірусом», – сказав він

Клюге не виключив, що зростання захворюваності серед молоді може бути причиною недавніх сплесків захворюваності на всьому континенті.

Тому владі необхідно краще спілкуватися з молодими членами суспільства, щоб донести до них важливість дотримуватися правил скорочення ризику заразитися на коронавірус.

Він додав, що як батько двох дочок розуміє, що молоді люди «не хочуть пропустити літо», але підкреслив, що вони відповідальні перед собою, батьками та своїми громадами.

Про молодь як основних поширювачів коронавірусу говорять і в інших країнах Європи. Так, у Нідерландах виявили, що серед людей молодшого віку вірус поширюється швидше, ніж серед старших.

А очільниця департаменту охорони здоров’я французького регіону Бретань заявила, що нещодавні спалахи Covid-19 там пов’язані з поведінкою людей віком 18-25 років, які не дотримуються соціального дистанціювання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук