ВООЗ: Від вірусу Ебола у світі померло 1013 людей

СвітРоман Ганкевич, 12 серпня 20140

Число жертв вірусу Ебола, в країнах Західної Африки збільшилося до 1013 осіб. Заразилися небезпечним захворюванням 1848 чоловік.

Такі дані розповсюдила в понеділок, 11 серпня, Всесвітня організація охорони здоров'я.

Спеціальне агентство ООН в галузі охорони здоров'я інформує, що лише з 7 по 9 серпня в Гвінеї, Ліберії, Сьєрра-Леоне відзначено 69 нових випадків небезпечного захворювання. 52 з них мали летальний результат.

До статистики включені не тільки лабораторно підтверджені випадки смерті від хвороби (660 і 1176 відповідно), але також й випадки з підозрою на неї.

Від хвороби, викликаної вірусом Ебола, більшість людей померли в Гвінеї, де спалах почалася в грудні минулого року – 373 особи.

У сусідній Ліберії померли 323 людини, а в Сьєрра-Леоне – 315. Кількість смертельних випадків у самій густонаселеній країні Африки, Нігерії, не змінилося – тут від вірусу Ебола померли 2 людини.

Нагадаємо, 10 серпня було госпіталізовано чоловіка з підозрою на лихоманку Ебола в Бухаресті (Румунія). Як стало відомо, 51-річний чоловік нещодавно повернувся з Нігерії, де у зв'язку зі спалахом лихоманки Ебола було оголошено надзвичайний стан.

Як повідомлялося, 8 серпня Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендувала ввести режим надзвичайного стану в країнах, де були зафіксовані випадки цього захворювання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук