Вперше у Львові продемонстрували майстер-клас із прийомів самозахисту

СуспільствоОлена Кук, 30 травня 2017, 14:41 552 0

Львів`янам вперше провели майстер-клас із самозахисту від збройного нападу. З цієї нагоди до міста Лева приїхали самооборонці з Івано-Франківська, Тернополя та Закарпаття.

Під час показових виступів організатор пояснив, що нейтралізувати нападника з ножем треба оперативно, але блокувати плавно.

«Якщо ставити жорсткий блок, нападник може прорвати оборону, тому треба діяти плавно, як вода», ― пояснює Андрій Кучер.

Під час майстер-класу учасникам продемонстрували декілька прийомів самозахисту: «Захист від ножа, захист за допомогою травматичної зброї, але згідно з чинним законодавством. І самозахист з палицею від палиці».

У випадку використання зброї при самозахисті, заблокувавши нападника, треба відштовхнути його, а за цей час зарядити пістолет і прицілитись. Перший постріл у повітря, другий, при потребі, по ногах. Цей урок намагалася засвоїти і Ольга Пахолок.

«Я взагалі вважаю, що самооборона дуже важлива для всіх жінок. Оскільки криміногенна обстановка зараз у Львові погіршилась», ― стверджує Ольга.

Вдалий самозахист жінки залежить не від її фізичної сили, а від характеру.

«Жінка, коли потрапляє у надзвичайну ситуацію, у неї з’являються такі сили, такий емоційний спалах. Головне, щоб вона не злякалась, а техніки ми її навчимо», ― пояснює тренер джиу-джитсу з Івано-Франківська Сергій Іванишин.

Інтерес до самозахисту серед чоловіків зріс після Революції Гідності. Багато з учасників майстер-класу — ветерани війни на сході України. А от Сергій Хараху ― організатор львівської самооборони, поширює сучасні елементи захисту серед своїх учнів на уроці захисту Вітчизни.

«Це є в державному стандарті. Але підручник дає нам бій саперною лопатою, фехтування автоматами Калашникова, тобто те, що було ще за часів Радянського Союзу. Отакі от вправи, як ми бачимо сьогодні, вони потрібні, що я і викладаю старшокласникам», ― каже сотник Львівської самооборони, завуч класичної гімназії Сергій Хараху.

Учасники майстер-класу мали повторити прийоми по кілька разів, та щоб засвоїти навик, треба практикуватися щодня і на дозвіллі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук