Вперше в Україні: львівський офісний центр отримав сертифікат BREEAM In-Use International

Суспільствопромоція, 26 вересня 20173690
Вперше в Україні: львівський офісний центр отримав сертифікат BREEAM In-Use International
Офісний центр «Оптіма Плаза»

Новий офісний центр «Оптіма Плаза» перший в Україні отримав сертифікат BREEAM In-Use International – знак міжнародної якості «зелених» будівель. З цієї нагоди відбулася прес-конференція, на якій архітектори, консультанти та автори ідеї розповіли про досвід впровадження енергозберігаючих технологій в Україні, а також провели екскурсію офісним комплексом, щоб продемонструвати як працюють функції системи «розумний дім».

У «зелених» будівлях зазвичай впроваджують інноваційні рішення, завдяки яким зменшується шкідливий вплив від функціонування будівлі для довкілля та створюються комфортні умови для працівників. «У 2014-році, коли бізнес-клімат в Україні був не дуже сприятливий, а багато ІТ-компаній почати переносити свої офіси в Центральну і Східну Європу, ми розуміли, що так не повинно відбуватися. Тоді й було прийняте, на думку багатьох, ризиковане рішення – будівництво цього офісного комплексу. Основна ідея якого була і залишається створення ідеальних умов для роботи найкращих ІТ-компаній», розповів автор ідеї, співвласник Віталій Ломакович.

Рішення отримати європейську зелену сертифікацію також виникло на етапі планування. Тому до роботи над проектом були залучені провідні спеціалісти України: архітектурне бюро «Архіматика» та компанія DTZ (консалтинг з нерухомості). «Саме завдяки тому, що проект розроблявся найкращими архітекторами країни, а реалізація інноваційних рішень найкращими компаніями та чітко про проектному плану – будівлі вдалося отримати таку високу оцінку «Very Good» (по системі BREEAM In-Use), зазначив сертифікований аудитор системи BREEAM In-Use в Україні Максим Заїка.

Днями виповнився рік, як офісний комплекс здано в експлуатацію. Наразі більше 90% офісних приміщень зайнято орендарями – найкращими IT-компаніями України, серед яких Soft Serve, Sigma Software, Intellias та інші. «Зайнятість офісного комплексу свідчить про те, що наші інвестиції в майбутнє (а тільки так можна назвати впровадження енергозберігаючих технологій, адже це інвестиції, які можна повернути зовсім не в скорому часі) були не даремними і до нас справді йдуть компанії, які дбають про комфорт для своїх працівників та імідж своєї компанії», прокоментував Віталій Ломакович.

Довідка. Офісний комплекс обладнаний системами автоматизації та диспетчеризації інженерних мереж, системами пасивного сонцезахисту, системами рекуперації тепла з чіллерів, LED освітленням, системами клімат-контролю та сонцезахисту робочих місць, датчиками контролю CO2, датчиками затоплення санітарних вузлів, функцією «консьєрж-сервіс», контролем доступу, цілодобовою охороною та відеонаглядом. В офісному приміщенні розташований фітнес-клуб мережі Sport Life, мережа бістро «Смачні сезони», біля паркувальної зони є три зарядні станції для електромобілів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук