Впродовж тижня у Ратуші прийматимуть пропозиції облаштування площі перед університетом Франка

СуспільствоЮрій Герун, 16 листопада 2016, 20:24 616 0

Нинішній вигляд площі поблизу Франкового університету не влаштовує студентів. Подорожуючи світом вони надихнулись іноземним досвідом і точно знають яким має бути простір поблизу вишу.

«Це сучасне облаштоване покриття, зручне паркування, зручні і сучасні зупинки громадського транспорту, це безкоштовний вільний WiFi, це облаштовані лавочки, лежаки та газони, створені умови для повноцінного студенського життя», – ділиться студент юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка Ігор Мурин.

Із натхнення народилася ідея звернутись до міста по допомогу.

«Ми вже домовились про зустріч із міським головою, вчора відбулись збори, ми обговорили це детальніше, певні ідеї із подальшими діями буде сама розробка проекту цієї студентської площі», – розповідає голова студентського уряду ЛНУ ім. І. Франка
Яна Пекун.

Таку ініціативу у Ратуші вітають. Справа тепер лише за дизайнерським проектом, формувати який у міській раді планують спільно із студентами.

«Впродовж тижня ми маємо отримати такі пропозиції і я думаю, що будуть сформовані різного роду робочі групи, до яких будуть долучені студенти, бо їм потім використовувати цю територію», – каже заступник міського голови з питань розвитку
Андрій Москаленко.

Нового вигляду площа поблизу університету Франка має набути з допомогою інвесторів, щоправда ті покищо мовчать.

«У нас були попередньо ще минулого року звернення потенційних інвесторів, які б могли теоретично інвестувати. Зважаючи, що інвестиційний клімат зараз не надто сприятливий є ризики, що інвестори може і не зголосяться, але я думаю що нам треба спробувати приватного інвестора таки залучити», – каже начальник управління зовнішньоекономічних відносин Ольга Сивак.

У міській раді та університеті налаштовані оптимістично. Запевняють, кошти на амбіційний проект віднайдуть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук