Студенти просять впорядкувати простір навпроти головного корпусу університету Франка

Суспільство16 листопада 20167860

У вівторок, 15 листопада, студенти Львівського національного університету написали відкритого листа до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою впорядкувати площу перед університетом. Студенти просять зробити з площі навпроти головного корпусу великий сучасний громадський простір, де буде зелена зона, впорядкований рух громадського транспорту та автомобілів, облаштовано належну паркувальну частину та укріплено фундамент.

«Відвідавши кілька європейських міст, ми побачили нову інфраструктуру площ біля університетів, що поєднують в себе зону для студентів, а також публічний громадський простір. У багатьох країнах Європи біля університетів знаходяться паркінги, де студенти, викладачі, громадяни можуть залишати свої автомобілі. Як активні представники студентського уряду ми хочемо долучитися до розробки проекту змін площі перед університетом», - зауважив один з ініціаторів Ігор Мурин.

За результатами обговорення окрім відкритого звернення студенти домовились підготувати конкретні пропозиції як саме вона бачать розвиток площі – рух громадського транспорту, паркування, облаштування лавочок, функціонування парку навпроти та вимагати від мерії публічно представити пропозиції для студентів в університеті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук