Впродовж трьох днів Демчишин прозвітує про контракти на поставки електрики з Росії

Голова комісії з службового розслідування обставин підписання контрактів на імпорт електричної енергії з Російської Федерації та її постачання в Крим, заступник міністра Кабінету міністрів України Роман Греба повідомив, що термін розслідування продовжено на три дні.

За повідомленням прес-служби Кабміну, продовження терміну викликано тим, що очільник Міненерговугілля Володимир Демчишин під час ознайомлення 31 січня з актом службового розслідування висловив намір надати детальні пояснення.

«Зважаючи на те, що під час проведення службового розслідування міністр відмовлявся надавати пояснення, а такі пояснення є важливими для встановлення фактичних обставин справи, прийнято рішення про продовження терміну розслідування на 3 дні. Також буде повторно витребувано оригінали контрактів та пояснення посадових осіб «Укрінтеренерго», – йдеться у повідомленні прес-служби уряду.

Як зазначає Радіо Свобода, Напередодні голова комісії Греба заявляв, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості не надає документів, необхідних для розслідування обставин підписання контрактів на імпорт електроенергії з Росії.

Як повідомляв ZAXID.NET, наприкінці грудня Україна в особі ДП «Укрінтеренерго» та Росія – в особі компанії «Інтер РАО» підписали два контракти на постачання електроенергії до України та Криму.

19 січня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк назвав ці контракти такими, що не відповідають інтересам України і зажадав пояснень від очільника Міненерговугілля Володимира Демчишина. Однак 20 січня Демчишин спростував низку закидів Яценюка. Він також заявив, що імпорт електрики з РФ став єдиним вирішенням проблеми віялових відключень електроенергії, з якими українці стикалися впродовж грудня минулого року.

21 січня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив провести службове розслідування стосовно дій чиновників Міненерговугілля та держкомпаній під час підписання договорів на постачання електроенергії між «Укрінтеренерго» та російським «Інтер РАО».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук