Україна уклала з Росією два контракти на постачання електроенергії

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 30 грудня 20143290
Україна уклала з Росією два контракти на постачання електроенергії
фото publicist.in.ua

Міністр енергетики Російської Федерації Олександр Новак заявив про підписання двох контрактів на постачання електроенергії з Росії до України, повідомила прес-служба російського відомства.

«Міністерство енергетики РФ повідомляє про укладення угоди між ВАТ «Інтер РАО» (MOEX: IRAO) і «Укрінтеренерго» на експорт електроенергії з єдиної енергетичної системи (ЄЕС) Росії в об'єднану енергетичну систему (ОЕС) України. Річний контракт набуває чинності з 30 грудня 2014 року і передбачає рівномірний графік постачань об'ємом до 1500 Мвт», – наводить прес-служба слова міністра.

«Паралельно з метою надійного і безперебійного енергопостачання Криму укладено другу угоду між дочірньою структурою «Інтер РАО» – «Центром здійснення розрахунків» (ЦЗР) - і «Укрінтеренерго», – зазначив Новак.

28 грудня міністр енергетики та вугільної промесловості України Володимир Демчишин заявив, що Україна готова невідкладно укласти угоду з російською стороною про поставки електроенергії з ринку РФ за внутрішньоринковими цінами Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук