ВРУ збільшила держзамовлення для ВНЗ Донецької і Луганської областей

Верховна Рада вирішила збільшити державне замовлення для ВНЗ, які розташовані на території Донецької та Луганської областей. Депутати підтримали 248 депутатів, інформує «РБК-Україна».

Запропонованим проектом передбачено врегулювання особливостей прийому на навчання у вищі навчальні заклади, які знаходяться на території Донецької та Луганської областей. Зокрема, в законопроекті пропонується встановити для вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей фіксований обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою для всіх спеціальностей і всіх освітніх рівнів, зазначених у відповідних ліцензіях на здійснення освітньої діяльності.

Законопроект вносить зміни в пункт 4-1 розділу 15 закону «Про вищу освіту», згідно з якими держава встановлює фіксоване державне замовлення для вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей, а не тільки евакуйованих з окупованої території.

Згідно з пояснювальною запискою документу, ухвалення законопроекту сприятиме вирішенню питання формування контингенту вузів, які перебувають у населених пунктах, наближених до території, на якій проводиться антитерористична операція.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук