Всередині Шенгенської зони протягом півроку можуть скасувати контроль на внутрішніх кордонах

СвітАндрій Стець, 2 травня 20175500
Всередині Шенгенської зони протягом півроку можуть скасувати контроль на внутрішніх кордонах
фото ЕРА
Це рішення стосуватиметься таких країн Шенгенської зони, як Австрія, Німеччина, Данія, Швеція та Норвегія

Єврокомісія рекомендує деяким країнам-членам протягом півроку поступово скасувати тимчасовий контроль всередині Шенгенської зони. Це рішення керівна інституція Європейського союзу (ЄС) прийняла у вівторок, 2 травня, в Брюсселі, повідомляє «Укрінформ».

«Нині прийшов час поступово повернутися до повного функціонування Шенгенської системи. Ми рекомендуємо продовжити ще раз, востаннє, тимчасові контролі на шенгенських внутрішніх кордонах, але закликаємо країни-члени поступово їх скасувати, водночас компенсувавши їх пропорційними заходами контролю на своїх територіях», – заявив єврокомісар з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітріс Аврамопулос.

Зокрема, це рішення стосується таких країн Шенгенської зони, як Австрія, Німеччина, Данія, Швеція та Норвегія, які ввели тимчасові контролі на своїх внутрішніх кордонах у відповідь на міграційну кризу і загрозу тероризму.

Тепер ці країни повинні протягом півроку забезпечити безпеку своїх внутрішніх кордонів, але з вільним переміщенням через них.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук