Всесвітньо відомі компанії заявили про бажання керувати газотранспортною системою України

«Нафтогаз» має радника, який готує пропозицію щодо управління української ГТС

Україна вибере компанії які зможуть модернізувати ГТС

Президент України Петро Порошенко заявив, що на даний момент, більше десятка всесвітньо відомих компаній заявили про своє бажання брати участь в управлінні Газотранспортною системою (ГТС) України. Про це він заявив на брифінгу в Мюнхені, 17 лютого, передає прес-служба глави держави.

«Вже більше десятка всесвітньо відомих компаній заявили про своє бажання брати в цьому участь», - сказав він журналістам.

Окрім того, президент зазначив, що уряд вже прийняв відповідні рішення. «Ми визначимо коло компаній, які зможуть забезпечити транзит газу, забезпечити ефективну модернізацію газотранспортної мережі та забезпечать найбільшу вигоду для української держави з експлуатації газотранспортної системи. Я впевнений, що в напрямку цього зроблено дуже і дуже багато», - зазначив Порошенко.

Також глава держави наголосив, що була проведена дуже велика робота і НАК «Нафтогаз» найняв радника, який готує пропозицію з управління ГТС України в повній відповідності з міжнародними правилами і прозоро.

У грудні 2017 року Кабінет міністрів офіційно розпочав процедуру відбору міжнародних партнерів для спільного управління українською газотранспортною системою. «Нафтогазу» доведеться відокремити діяльність з транспортування природного газу (анбандлінг), включно із залученням кваліфікованого партнера до управління газотранспортною системою України.

14 лютого Кабмін схвалив документ, який визначає чіткі терміни відокремлення від НАК «Нафтогаз України» функції транспортування і зберігання газу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук