Україна увійшла до двадцятки найкращих газових хабів Європи

СуспільствоАндрій Стець, 29 листопада 20172040
Україна вперше увійшла в двадцятку кращих газових хабів Європи

Україна вперше увійшла в двадцятку кращих газових хабів Європи за рейтингом Європейської федерації енергетичних трейдерів (EFET), посівши 18 місце. Про це повідомили у департаменті із корпоративних комунікацій Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

EFET вперше включила Україну до щорічного огляду газових хабів. У рейтингу асоціації Україна отримала 3,5 бала і поступилась таким ліквідним хабам як NBP, TTF, NCG, але випередила Болгарію та Румунію, які розпочали процес лібералізації газового ринку значно раніше за нашу країну.

«Для покращення позицій в рейтингу EFET Україна має встановити тарифи на внутрішніх точках входу/виходу з ГТС, запровадити щоденне балансування з урегулюванням небалансів та почати використовувати короткострокові стандартизовані продукти на торговельній платформі у межах щоденного балансування», – зазначили у Нафтогазі.

Зазначимо, що Європейська федерація енергетичних трейдерів (EFET) створена з метою сприяння поліпшенню роботи європейських оптових енергоринків і залучення трейдерів у процес прийняття рішень. EFET об'єднує близько 100 компаній-трейдерів електроенергією і газом із 27 країн Європи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук