Всі 16 українських лотів продано на аукціоні Phillips

КультураДарина Цвях, 12 грудня 201411080
Всі 16 українських лотів продано на аукціоні Phillips
фото Cultprostir
Анатолій Криволап «Без назви»

У Лондоні відбулися торги Phillips Under the Influence, де було представлено 16 робіт чотирнадцяти українських художників.

Українськими топ-лотами торгів Under the Influence стали роботи Анатолія Криволапа та фотографів Віталія та Олени Васильєвих, повідомляє Cultprostir.

Живопис Криволапа «Без назви» із серії «Український мотив» була продана колекціонерові зі США за $107,5 тис, що вдвічі перевищило попередню оцінку лота.

За таку ж ціну пішла з молотка фотографія Віталія та Олени Васильєвих «Без назви» (Центр Жоржа Помпіду) із серії «Апокаліпсис в мистецтві». Цей результат перевищив верхній естімейт роботи більш ніж у 8 разів.

«Безумовно, існує позитивна тенденція зростання інтересу до українського мистецтва - багато в чому завдяки виставковій програмі українців за кордоном. В українському мистецтві присутні майстерність, соціальні переживання і - рок'н'ролл - наприклад, роботи Жанни Кадирової та Романа Мініна. Все це робить його справжнім і вічним, при цьому - дуже сучасним і актуальним», - коментує результати торгів Світлана Марич, заступник голови аукціонного дому Phillips.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук