Всупереч рішенню суду ТОВ «Архібуд» продовжує будівництво готелю на Знесінні

ЕкономікаЮлія Лавришин, 23 лютого 20178740
ТОВ "Архібуд" не припиняє будівельні роботи на ділянці на вул. Довбуша, 15, що межує з ландшафтним парком «Знесіння»

ТОВ «Архібуд» продовжує будівельні роботи на ділянці на вул. Довбуша, 15 поблизу парку «Знесіння», хоча це заборонено ухвалою Галицького районного суду Львова від 21 лютого. Про це ZAXID.NET повідомив в.о. директора регіонального ландшафтного парку «Знесіння» Роман Назаровець.

«І вчора, і сьогодні на майданчику були будівельники і навіть працювала техніка, хоча суд заборонив забудовнику проводити будівельні роботи до остаточного вирішення справи», – сказав Роман Назаровець.

Як повідомляв ZAXID.NET, у понеділок, 21 лютого, Галицький суд Львова задовольнив заяву військового прокурора Західного регіону та заборонив ТОВ «Архібуд» будь-які підготовчі та будівельні роботи, а також наклав арешт на спірну земельну ділянку, яка належить Міністерству оборони України та у 2008 році була передана в оренду забудовнику. Тим не менше ТОВ «Архібуд» і далі здійснює будівельні роботи на цій ділянці.

Директорка ТОВ «Архібуд» Наталя Барбадин-Дунець підтвердила ZAXID.NET, що будівництво готелю триває, і заявила, що наразі не бачить причин припиняти його.

«Коли проголошували регулятивну частину ухвали, то не зазначали, що вона вступає в дію негайно і що вона що-небудь негайно забороняє. Я, керуючись Господарським процесуальним кодексом України, протягом п'яти днів з моменту проголошення ухали в порядку, передбаченому Господарським процесуальним кодексом, її оскаржила. Окрім того, ухвали на руки мені досі не видали і не опублікували її в реєстрі судових рішень, хоча заяву я подала. Тому я не маю підстав керуватися цією ухвалою», – пояснила Наталя Барбадин-Дунець.

До слова, Наталя Барбадин-Дунець вже не вперше фігурує у справах про конфліктні будівництва у Львові. Вона представляла інтереси компанії «Львівагропромбуд», яка планувала зводити ЖК «Оранж» на перехресті вулиць Варшавської та Соснової. Також вона є адвокатом та акціонером ПАТ «Львівський холодокомбінат». Як повідомляв ZAXID.NET, саме конфлікт навколо скандального будівництва ЖК «Оранж» пов'язують із замахом на власника контрольного пакету акцій ПАТ «Львівський холодокомбінат» Богдана Копитка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук