Вулицю Леся Курбаса зроблять пішохідною до серпня 2015 року

У Львівській міськраді вирішили перетворити вулицю Леся Курбаса на пішохідну зону. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 13 лютого, на засіданні виконкому ЛМР.

«Аби практично реалізувати пішохідну зону на вулиці Леся Курбаса необхідно провести реконструкцію, яка передбачатиме трансформацію вуличного простору на користь пішохідної інфраструктури. При цьому залишиться можливість регламентованого в’їзду на територію пішохідної зони для автомобілів», - пояснив позаштатний радник міського голови Олег Шмід.

З його слів, за розробленим управлінцями проектом, у пішохідній зоні буде розміщено лавки, велостійки, також будуть зелені насадження.

Щоб обмежити заїзд у пішохідну зону на початку і на кінці вулиці будуть встановлені боларди. Також буде передбачено спеціальні майданчики для розвантаження автомобілів, які обслуговують підприємства, що розташовані на вулиці Курбаса.

«Якщо місто виділить гроші з бюджету розвитку найближчим часом, то, думаю, у серпні на вулиці Курбаса вже буде облаштовано пішохідну зону», - зазначив Олег Шмід.

Як повідомляв ZAXID.NET, 12 лютого Львівська міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення про створення пішохідної зони в межах вулиці Леся Курбаса. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук