В’язню львівської колонії додали два роки через непокору

В’язню львівської колонії додали два роки через непокору
фото умовне

Засудженому за крадіжку громадянину Вірменії, який відбував покарання в одній із львівських колоній, Шевченківський районний суд додав до терміну ще два роки за те, що відмовлявся прибирати територію колонії.

За непокору адміністрації колонії в'язня судять уже вдруге. У 2010 році він потрапив на 5,5 років до в'язниці за крадіжку. Під час перебування у колонії в Київській області відмовлявся виконувати розпорядження адміністрації. У 2014 році, коли засудженому залишалося відсидіти півтора року, суд продовжив термін ще на три роки за непокору керівництву колонії. Після цього його перевели до львівської колонії.

У вироку суду зазначено, що у львівській колонії засуджений також неодноразово порушував дисципліну, відмовлявся виконувати команду «Підйом», дозволяв собі спати на підлозі та курити під час щоденного шикування. За це керівництво колонії час від часу відправляло вірменина у дисциплінарний ізолятор та приміщення камерного типу.

За неповних два роки перебування у львівській колонії його сім разів притягували до дисциплінарної відповідальності. Після цього матеріали скерували до Шевченківського районного суду Львова.

Наприкінці квітня 2016 року, коли йому залишалося сидіти в колонії трохи більше року, суд додав до загального терміну ще два роки.

Таким чином громадянин Вірменії зможе вийти на волю лише у 2019 році, якщо буде працювати в колонії та дотримуватися режиму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук