Westinghouse гарантувала постачання ядерного палива для українських АЕС

ЕкономікаАндрій Стець, 30 березня 20173280

Компанія Westinghouse гарантувала поставку ядерного палива Україні, незважаючи на процедуру банкрутства її материнської структури, яка розпочата в США.

Як повідомляє «Укрінформ», паливні збірки для українських АЕС виробляються в Швеції. Шведський підрозділ Westinghouse не постраждає від банкрутства.

«Westinghouse і Україна є стратегічними партнерами. Така співпраця залишиться міцною і, ми сподіваємося, буде тільки зростати в майбутньому. Компанія Westinghouse Швеція, яка має міцні фінансові позиції і не підпадає під удар банкрутства, в 2017 році буде виробляти і постачати ядерне паливо на шість українських реакторів ВВЕР-1000 згідно з нашим контрактом», – йдеться у відповіді компанії на офіційний запит агентства.

Компанія наголошує, що співпраця з Україною є пріоритетом для Westinghouse і зараз «тривають дискусії щодо розширення поставок палива і надання послуг для України».

Як інформував ZAXID.NET, напередодні стало відомо, що американська компанія-постачальник ядерного палива в Україну Westinghouse розпочала процес банкрутства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук