WOG Cafe продовжить обслуговувати потяги «Інтерсіті+»

Новий конкурс постачальників харчування в поїздах «Укрзалізниця» проведе у вересні 2020 року

ЕкономікаАнна Журба, 2 червня5770

Компанія «Вог рітейл», відома як мережа кав’ярень WOG Cafe на АЗК WOG, продовжила контракт з «Укрзалізницею» на забезпечення харчування в потягах «Інтерсіті+».

Раніше «Укрзалізниця» виявила порушення при проведенні конкурсу на визначення постачальника цих послуг та звільнила через це керівництво «Української залізничної швидкісної компанії». До проведення нового конкурсу, запланованого на вересень 2020 року, WOG Cafe продовжить співпрацю з «Укрзалізницею».

«Через ситуації, що склалася пасажири швидкісних поїздів могли залишитися без кейтерингу. Але WOG будує партнерські відносини, тому пішов на умови УЗ і значно збільшив гарантований щомісячний платіж. Завдяки цьому до вересня постачальником харчування для швидкісних поїздів залишається WOG Cafe», – пояснили «Інтерфакс-Україна» в прес-службі компанії «Вог рітейл» та зазначили, що братимуть участь у новому конкурсі.

В «Укрзалізниці» «Інтерфакс-Україна» уточнили, що упродовж чотирьох місяців компанія отримуватиме від WOG Cafe по 4,25 млн грн на місяць замість 1,3 млн грн, як це було раніше.

WOG Cafe обслуговувало потяги «Інтерсіті+» з кінця 2016 року. Термін їхнього договору з «Укрзалізницею» збіг у кінці 2019 року. У жовтні 2019 року «Українська залізнична швидкісна компанія» оголосила новий конкурс на постачальника послуг харчування у поїздах у наступні 5 років.

Компанія «Вог рітейл» виявила під час проведення конкурсу порушення в умовах тендеру та звернулася до суду. У травні керівництво «Української залізничної швидкісної компанії» звільнили через порушення під час цього конкурсу та вирішили провести новий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук