Як боротись з девальвацією і падінням гривні

Суспільствореклама, 30 червня 20164281
Як боротись з девальвацією і падінням гривні

Останнім часом чітко спостерігається тенденція несприятливого впливу на фінансовий ринок дефляції, нестабільності цін на нафтові ресурси, тіньовий статистки зовнішньої торгівлі і падіння зростання ВВП в найбільш розвинених країнах. Цей вплив може нанести глобальний удар по світовій економіці, яка знаходиться на межі фінансової кризи, в умовах низького зросту і характеризується слабкою динамікою попиту.

Це не могло не відобразитися на становищі фондових ринків і національного валютного курсу, встановленого банками і державою, і, згідно з аналітиками, в зв'язку з переліченим вище, як інвестори, так і рядове населення більше не довіряють банкам і шукають надійні альтернативні джерела проведення угод, платежів та обміну валюти.

Однак чи все так погано, як може здатися на перший погляд недосвідченого оглядача? Що може прийти на допомогу в разі обвалу валюти? Давайте розберемося, чому ще не час вдаватися до загальної паніки?

Багато вже мають уявлення про існування платформ p2p. Ця гучна інновація увірвалася на фінансовий ринок не так давно, проте вже зуміла переконати в своїх суттєвих перевагах. За допомогою p2p платформ користувачі можуть здійснювати валютні транзакції, незалежно від того, в якій частині світу вони знаходяться. Користуватися p2p дуже просто – достатньо пройти реєстрацію за допомогою e-mail або номер телефону і потім почати оплачувати товари й послуги, або перераховувати кошти іншим користувачам.

Також варто враховувати деякі особливості при перекладі й обміні валюти. Більшість країн не дають дозвіл на необмежене проведення онлайн платежів навіть таким найбільшим електронним системам, як Visa MasterCard, China Union Pay, Pay Pal і іншим, встановлюють ліміти на розмір суми на вашому гаманці і кількість транзакцій, беруть комісії за операції з поповнення гаманця і зняття з нього грошей. До всього цього, більшість систем не нараховують щомісячні відсотки на ваш онлайн гаманець, а час виведення або переказу коштів займає до трьох днів. Існує альтернативний варіант – p2p платформа E-DINAR, при створенні якої були враховані всі недоліки платіжних систем. E-DINAR – це однорангова p2p платформа, яка швидко розвивається, яка діє як швидкісний і зручний механізм взаєморозрахунків між користувачами з різних країн з використанням криптовалюта і системи, побудованої на блокчейн і відкритому майнінговом коді. Платформа E-DINAR заснована на системі прямого обміну та взаємної домовленості між фізичними особами без посередників і додаткових банківських комісій, який проводиться протягом від 15 хвилин до двох днів. E-DINAR – єдина платформа в світі, яка дозволяє учасникам самим встановлювати валютний курс. При цьому, щомісячно ви отримуєте до 0,65% майнінгових бонусів на свій електронний гаманець, тим самим, при використанні p2p платформи, ваш дохід постійно збільшується. Однак це не єдині переваги E-DINAR.

Як вже говорилося, при використанні більшості платіжних систем, схильних до впливу корумпованим законам і бюрократичним пасток, ви можете витратити дорогоцінний час на заповнення документів, довгі черги в касах, надання особистої інформації третім особам, тим самим, допускаючи вплив держави і фінансових регуляторів на ваші персональні дані.

З p2p платформою E-DINAR вам не доведеться відвідувати банки, офіси і фінансові установи, ви можете з легкістю виконати онлайн переклад або обмін коштів, а сама система побудована таким чином, що повністю гарантує конфіденційність, надійність обміну і виключає залежність від фінансових систем.

Більш того, платформа E-DINAR розвивається динамічними темпами і вдосконалює систему обміну і безпеки. Варто додати, що підприємницькі кола E-DINAR було представлено на Всесвітній конференції блокчейн, яка відбулася в період 22-24 червня цього року в Китаї, місті Пекін. В результаті заходу, було прийнято рішення затвердити співтовариство в якості нової економічної бізнес моделі. Таким чином, завдяки взаємовигідній співпраці з лідерами провідних високорозвинених країн і континентів, таких, як Азія, Схід і інших, спільнота також затвердив рішення перейти до розвитку власної валюти E-DINAR Coin, і переступивши перший етап емісії в розмірі 22 мільйони монет, вийшло на новий етап розвитку – теорію «золотого мільярда», або так звану «Концепцію 22:22», впроваджуючи новий функціонал на нових ринках. На даний момент спільнота налічує понад 100000 користувачів, і з кожним днем до нього приєднується все більше нових учасників. Крім того, після закінчення процесу реалізації етапу в 2022 році буде згенеровано 22 мільярди монет, а з огляду на, що все більше людей замислюється про значимість цифрових грошей і їх вплив в сучасному світі, це дозволить створити нове співтовариство, незалежне від іншого населення, керівників фінансових установ і живе за власними правилами. Економісти також роблять позитивні прогнози про використання електронної валюти як зручного інструменту для перемоги над інфляцією гривні, а з точки зору безпеки зберігання, вона також виграє на тлі ліквідних паперових грошей.

Майбутнє не за горами, і ввійти в нього потрібно з розумом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук