«Як Чорнобиль наблизив розпад СРСР? Як впливає на Україну?»

Онлайн-трансляція публічної дискусії на тему Чорнобильської катастрофи

СуспільствоО.П., 20 квітня 20168790
«Як Чорнобиль наблизив розпад СРСР? Як впливає на Україну?»

Сьогодні, у перший день VI «Книжкового Арсеналу», відбудеться публічна дискусія на тему «Як Чорнобиль наблизив розпад СРСР? Як впливає на Україну?». Таким чином Інститут національної пам’яті прагне повернути тему Чорнобильської катастрофи в публічний дискурс.

Читачі ZAXID.NET зможуть слідкувати за подією завдяки онлайн-трансляції на сайті.

Мова йтиме про саму аварію, реакцію на неї тодішньої радянської влади, організацію заходів із ліквідації наслідків трагедії. На думку організаторів, Чорнобиль є тестом на спроможність української влади належним чином виконувати свої обов’язки, адже люди, яких так чи інакше торкнулася аварія, ліквідатори чи їхні сім’ї досі становлять значну частину нашого суспільства. Важливість публічного обговорення такої складної теми полягає ще й в тому, що в питанні радіаційних катастроф наша національна пам’ять є важливим досвідом для світу.

В дискусії беруть участь: письменниця Оксана Забужко, командир взводу радіаційної розвідки, письменник, еколог, засновник «ЧОРНОБИЛЬ ТУР» Сергій Мирний, організатор першого масштабного відзначення річниці катастрофи 1988 року Олесь Шевченко, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В'ятрович. Модерує розмову історик Сергій Громенко.

Публічна дискусія триватиме з 18:30 до 20:00. Вона відбувається в рамках VI «Книжкового Арсеналу», в межах історичної програми від Інституту національної пам’яті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук