Як шукати найдешевші авіаквитки

Суспільствореклама, 14 вересня 20165470

Покупка авіаквитків в Інтернеті – мабуть, одна із найвигідніших пропозицій онлайн-шопінгу. Сервіс продажу квитків через мережу з'явився дуже давно та виявився дуже зручним. Не потрібно кудись їхати чи стояти у черзі: все вирішується за допомогою гаджету із підключенням до Інтернету. Електронні квитки – повноцінні проїзні документи разом із паперовими. Але електронний квиток неможливо загубити, а ще він може бути дешевшим, ніж традиційний паперовий варіант.

Досвідчені мандрівники найчастіше звертаються за допомогою до прайс-агрегаторів. Так, на price.ua є окремий розділ «Авіаквитки», який містить велику кількість пропозицій не тільки від авіакомпаній, а й від агенцій, приватних бюро. Шукати авіаквитки тут набагато ефективніше: окрім економії часу (не потрібно водночас шукати по декількох сайтах, уся інформація на одній сторінці зі звичним і зрозумілим інтерфейсом та прозорою навігацією), тут більший обсяг пропозицій та ще й функції порівняння. Користувач може застосовувати розсилку, якщо у конкретний момент він не зміг знайти потрібний авіаквиток. Розділ також має календар низьких цін, який зорієнтує користувача, у якому місяці будуть найдешевші квитки на конкретний рейс.

Але щоб знайти за допомогою агрегатору доступний за ціною авіаквиток, треба не забувати й правила онлайн-пошуку найдешевших квитків.

  1. Враховуйте календарну залежність ціни: у високий сезон квитки завжди недешеві, найкраща ціна на авіаквиток – у вівторок чи середу. На святкові дні також знижки не очікуйте – бронюйте якомога раніше, приблизно за 60 днів;
     
  2. Найдешевші квитки на літак гарантовано знайдуться, якщо ви не прив'язані до конкретної дати;
     
  3. Купуйте квитки одразу й у зворотному напрямку, враховуйте хитрощі маркетологів: не заходьте з проксі розвинутої країні (наприклад, Франція), з пристроїв Apple, та очистіть історію агрегаторів, щоб пошук не опирався на вже існуючу ціну.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук