Як зробити правильний вибір сервісу та майстрів для якісного відновлення автомобіля після ДТП

Суспільствопромоція, 3 жовтня 20182760

Потрапляння у ДТП – це завжди неприємна подія, адже така ситуація вимагає відновлення автомобіля. Оцінювання збитку, дефектування, страхування, пошук запчастин та майстрів, а також контроль ремонту стають для автовласника справжнім головним болем. Але є оптимальний вихід, який дозволить вирішити цю проблему легко та без зайвих турбот.

Деякі автовласники обирають сумнівну економію і звертаються до звичайних «гаражних майстерень», відмовляючись від фірмового сервісу. Здебільшого, такий вибір призводить до неякісного ремонту та додаткових витрат. Але є й ті, хто надає перевагу професійному сервісу, що гарантує якість робіт та дозволяє значно зекономити час. Саме такий надійний офіційний сервіс пропонує Корпорація УкрАВТО. Переваги такого вибору очевидні, адже співробітники великих брендових підприємств, наприклад, самі взаємодіють зі страховими компаніями. Автовласнику потрібно лише повідомити про подію у страхову, відігнати авто на ділянку відновлювального ремонту автоцентру УкрАВТО і просто очікувати на повернення своєї машини. З цього моменту розпочинає працювати налагоджена схема роботи з прозорим документообігом та супроводом процесу ремонту відповідно до інтересів та побажань клієнта. У Львові співпрацю з професіоналами Корпорації лише за перше півріччя обрали власники більш ніж 500 автомобілів, які було відновлено після дорожньо-транспортних пригод за найвищими стандартами та у короткі терміни.

До того ж, таким автовласниками не потрібно витрачати часу на пошук запчастин, адже УкрАВТО має величезні склади комплектуючих та контактує з офіційними постачальниками оригінальних запчастин і витратних матеріалів для більшості автомобільних брендів. Серед іншого, Корпорація особливо пильно ставиться до ремонту та заміни деталей. Переважно, незначні пошкодження декоративних частин кузова ремонтують. Але пошкоджені фрагменти силової структури та деталі, що відповідають за безпеку, у Корпорації обов’язково замінюють на нові, оскільки УкрАВТО дбає про свою репутацію та про безпеку своїх клієнтів.

Важливим чинником є і те, що великі автоцентри мають власні лабораторії з підбирання кольорів фарби, чого не можуть собі дозволити «гаражні сервіси». Такий підхід дозволяє висококваліфікованим фахівцям Корпорації відтворити практично будь-який відтінок на новітньому обладнанні.

Однією з вагомих переваг сервісу від УкрАВТО є забезпечення повного циклу послуг з ремонту та технічного обслуговування. Часто автомобіль після аварії має приховані дефекти. Знати про них та вчасно їх виявити можуть тільки вузькопрофільні фахівці. Саме висококваліфікований персонал є тим, що відрізняє якісний сервіс від звичайних гаражних «малярок». Постійне навчання та вдосконалення фахівців Корпорації дозволяє опанувати специфіку кожного автомобіля, адже знати все і одразу про машини неможливо, тому розповіді про універсальні знання спеціалістів «гаражних СТО» – це, радше, звичайна вигадка.

Найвагомішим аргументом на користь спеціалізованого сервісу є довгострокова гарантія на всі виконані роботи. Якщо неякісний ремонт дає про себе знати вже за кілька років чи навіть місяців, то ремонт на сервісі УкрАВТО – це впевненість у якості відновлення автомобіля після ДТП, яка дозволить кермувати без зайвих хвилювань та стресів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук