Якщо трохи далі

Верховна Рада тепер буде у вигляді серпентарію

БлогиСергій Кошман , 15 вересня 2014 85
Сергій Кошман
Координатор Ініціативи "Культурний цех"

Після фази зашореного спринту в Раду, рано чи пізно настане час особистих непорозумінь з абсолютно різних причин, що є абсолютно нормально. Будуть скандали і викриття. Крики про те, що "зливають" і "заливають" ...

Проблема в тому, що у багатьох молодих і розкручених, геть відсутній будь-який досвід школи компромісу в умовах жорсткого плюралізму думок і розгулу демократії в широкій групі різношерстого народу. Це теж навички, які шліфуються роками. Якщо ти довго говорив в камеру і твоє обличчя запам'ятали - це прекрасно. Для початку. В кімнаті де таких як ти десятки, почнеться серпентарій.

Як розрулити потенційні особисті конфлікти в середовищі недосвідчених переговірників з телевізора? Як прийти до чогось загального? Що тут може допомогти? Відповідь - міцна ідеологічна платформа. Вона є? Ні. Точніше, зовсім ні. Тому, є високий ризик, що в умовах відсутності будь-яких навичок і міцної ідеології, через деякий час ми слухатиме чергову жуйку про «не зрадь Майдан!" та інші гасла. І справа буде не в теоріях змови. Просто елементарна недосвідченість, невміння домовлятися зі складних питань, особливо в умовах відсутності загальної міцної ідеологічної платформи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук