Янківа досі не затвердили на посаді першого заступника голови ЛОДА

10 лютого 20114963

Мирон Янків, якого голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк запропонував призначити своїм першим заступником, досі не затверджений на цій посаді.

«Янків працює на посаді першого заступника, і він буде перепризначений на цій посаді. Просто є умовності, проходження через Кабінет міністрів, погодження в Адміністрації президента. Тобто там суто такі бюрократичні моменти, які треба витримати», - сказав голова Львівської ОДА у телефонному коментарі для ZAXID.NET 10 лютого.

Щодо кандидатури на посаду заступника голова ОДА з гуманітарних питань директора Інформаційної агенції ЗІК Романа Любицького Михайло Цимбалюк зазначив: «Любицького розглядали як одного з багатьох кандидатів на посаду заступника, але на сьогодні ми очікуємо кінцевого рішення щодо кількості самих заступників, і рішення щодо нього остаточно ще не прийняте».

«Там, крім нього, є ще багато пропозицій, яких ми не озвучуємо. Побачимо, коли буде нова структура облдержадміністрації», - додав Цимбалюк.

Також голова Львівської ОДА наголосив: не виключено, що облдержадміністрацію буде реструктуризовано так, що заступників у голови ОДА буде троє.

Нагадаємо, що 24 січня у коментарі для ZAXID.NET Михайло Цимбалюк уже повідомляв, що з боку Кабінету міністрів очікується реформа структури ОДА, згідно з якою голова матиме лише трьох заступників, призначення яких варто очікувати після реформи.

Втім, уже 3 лютого 2011 року на посаду заступника голови Львівської ОДА з питань АПК було офіційно призначено Ігоря Стефанишина, а заступнику з питань Євро-2012 Володимиру Губицькому було продовжено його повноваження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук