Янукович доручив до серпня затвердили єдині тарифи по всій Україні

7 липня 20119452

Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів до 1 серпня підготувати та затвердити єдину методику розрахунку формування тарифів на житлово-комунальні послуги.

Як повідомила на брифінгу в четвер заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова, таке рішення В.Янукович прийняв після обговорення на засіданні комітету з економічних реформ проблем житлово-комунального господарства України.

"Наразі спостерігаються різні методи розрахунку тарифів, відхилення від середнього показника в різних регіонах є значним", - зазначила І.Акімова, повідомляє прес-служба президента.

Після підготовки та затвердження відповідного документа, за словами І.Акімової, президент доручив переглянути нинішні тарифи та привести їх у відповідність до нової методики.

В.Янукович також доручив перевірити цільове й ефективне використання коштів, які виділялись у 2008-му і 2009 рр. із державного бюджету у вигляді субвенції на покриття різниці між затвердженими цінами й тарифами на житлово-комунальні послуги та витратами на їх виробництво.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук