Янукович переконує, що в нього немає «міфічних мільярдів»

Колишній український президент прокоментував закон про спецконфіскацію

СуспільствоАндрій Стець, 19 березня 201620462
Янукович переконує, що в нього немає «міфічних мільярдів»
Президент-утікач Віктор Янукович

Колишній український президент Віктор Янукович відреагував на ухвалений Верховною Радою у першому читанні закон про спецконфіскацію, за яким у нього хочуть забрати активи. Свій коментар він дав в інтерв'ю Reuters.

«Розмови про «міфічні мільярди» Януковича є не більше, ніж спробою нинішніх політичних «невдах» відвернути увагу українців від того, що вони привели країну до краху. Політично й економічно», - зазначив він.

Янукович запевнив, що його активи в Україні складалися з одного приватного будинку і 29 млн грн на банківському рахунку, які вже конфісковано держорганами.

Окрім цього, екс-президент стверджує, що в нього є лист від генпрокурора, який підтвердив, що в нього не було банківських рахунків за кордоном.

«Якщо закон буде ухвалено, вищі посадові особи зможуть конфісковувати все, що вони захочуть», - вважає Янукович.

Нагадаємо, у четвер, 17 березня, Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект про спецконфісацію коштів та майна посадових осіб.

Законопроект, за який проголосували 228 депутатів, доповнює Кримінальний процесуальний кодекс новою главою, положення якої визначатимуть особливості конфіскації в державний бюджет коштів, валютних цінностей та доходів від них до вироку суду.

Депутати вирішили створити робочу групу за участі міжнародних експертів для доопрацювання проекту до другого читання.

Зазначимо, що закон про право конфісковувати корупційні рахунки та інші активи українськими правоохоронними органами був останнім обов'язковим законом з так званого безвізового пакета. Документом передбачено удосконалення спеціального Національного агентства України з виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук