Янукович поводиться як «хуліганистий шкет», - Андрухович

19 вересня 2011159818

Український письменник Юрій Андрухович переконаний, що євроінтеграцію України буде відкладено надовго, якщо українська влада не отямиться. Про це він заявив в інтерв’ю «Політичній думці», коментуючи заяви європейських політиків стосовно умов підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«Я вже якось казав про те, що в зовнішньополітичній діяльності Янукович і команда поводяться, як хуліганистий шкет - спершу нашкодять, наламають дров, а потім чухають потилиці, як це розрулювати», - відзначив Ю.Андрухович.

Письменник переконаний, що будь-які заяви української влади про готовність України до євроінтеграції уже не сприймаються на Заході.

«До них усе ще не дійшло, що донецькі прийомчики в Європі вже не спрацьовують, вона чудово їх вивчила і знає як облуплених. І тому треба принаймні вчитися, хоча б і на власних помилках. І виправляти ці помилки», - наголошує він.

Ю.Андрухович зауважив, що українська влада не очікувала на таку потужну підтримку з боку Заходу ув`язнених нею політичних опонентів.

«Ясна річ, вони не очікували такої однозначної підтримки Заходом українських політув`язнених, думали, що все буде «дипломатичніше», а тут їм валять прямим текстом - ніякої угоди не буде, якщо не отямитеся», - говорить письменник.

На його переконання, у разі, якщо влада не наважиться невідкладно звільнити Юлію Тимошенко та інших опозиціонерів, то євроінтеграцію буде відкладено надовго.

«Тепер вони почали сушити голови, як би з цього вийти з найменшими для себе втратами. Якщо вони все-таки не наважаться привселюдно капітулювати і звільнити Ю.Тимошенко та інших, то євроінтеґрацію таки буде ”відкладено”, що насправді означає надовго поховано», - переконаний Ю.Андрухович.

При цьому письменник переконаний, що нинішні очільники держави відповідатимуть за свої дії, за ситуацію в країні, яка, зокрема, може спричинити і зрив угоди з ЄС.

«Зрозуміло, що вона (відповідальність – ред.) неминуче настане лише в разі їхнього усунення від влади. Не хочу скидатися на злого пророка, але чомусь увесь час пригадується фраза кіногероя, старого пірата: ”Ті з вас, що залишаться живими, позаздрять мертвим», - зазначив Ю.Андрухович.

«Політдумка» нагадує, що комісар Євросоюзу з питань розширення і європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив напередодні на 8-му Ялтинському форумі YES, що у разі, якщо Ю.Тимошенко засудять до реального тюремного терміну, це може стати перешкодою на шляху підписання угоди про асоціацію України і ЄС.

Колишній президент Польщі Александр Кваснєвський також переконаний, що справа проти Ю.Тимошенко ускладнить євроінтеграційний процес.

Про необхідність змінювати ситуацію в країні у Ялті заявив також колишній прем`єр Великої Британії Тоні Блер під час зустрічі з прем`єр-міністром України Миколою Азаровим.

Т.Блер пообіцяв підтримку євроінтеграційних прагнень України після структурних реформ, зокрема у правовій сфері.

Про неможливість поступок з боку Європи у разі, якщо Україна не дотримуватиметься демократичних стандартів у Ялті на щорічному форумі заявив і міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.

Раніше з подібними заявами виступили керівники ключових європейських країн, євроструктур та США. За Ю.Тимошенко також заступилися авторитетні українські та зарубіжні діячі культури, науковці та інші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 18

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Гість 20 вересня 2011, 05:28

  Ты ,долбанутый на голову плашмя и вдоль и поперёк,все обосрал,клейма нацепил и пошёл спать с грязной душонкой,слюнявый рот открыв на всю ночь,бо гниль так и прёт,не вмещается внутри.Дохлятина ,в зеркало загляни,знакомую свинью увидишь....Обжирайся своими помоями,праздники скоро,свиней колоть время!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Гість 20 вересня 2011, 00:37

  Чому "як шкет", цей тимчасово виконуючий обов'язки українського президента і є шкет - урка, що випадково дорвався до влади.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Йосип В 19 вересня 2011, 23:50

  Андрухович, все-таки ви неправі. Навіть якби ці віп-підсудні були святішими Папи римського, ніяке ЄС би не мало права карати за взятття під варту тих новоявлених "святих" усю країну. Не ганьбіть себе, ЄС і своїх "святих"!
  Ви що також є прихильником відродження племінно-общинного ладу з колективною відповідальність?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук