Януковичу радять зробити прем’єром Ющенка
Голова Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль зазначив, що перемога інтересів держави над інтересами політичних команд в Україні після виборів тільки за співпраці між Януковичем та Ющенком: «Підтвердженням такої співпраці могла б стати пропозиція від Віктора Януковича Віктору Ющенку очолити Кабінет міністрів».
Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі ЄЦ.
Народний депутат заявив, що "сьогодні в України є унікальна можливість вийти з болота політичних криз. А тому важливо, щоб обраний на виборах 7 лютого Президентом України Віктор Янукович (а в тому, що саме він обраний, тверезомислячі люди не сумніваються) не повторив головної помилки Президента Віктора Ющенка".
"Тоді 2005 року розколота навпіл Україна потребувала кроків, які б об’єднали українців з обох берегів Дніпра. Пропозиція Віктора Ющенка по співпраці з командою свого суперника принесла б спокій у серця мільйонів українців, які голосували за переможених, і дала б можливість політикам об’єднати зусилля для проведення реформ у країні", - впевнений Ігор Кріль.
"На жаль, Віктору Ющенку не вистачило політичної волі для прийняття такого рішення. У результаті Україна пережила 5 важких років політичного протистояння, яке було підсилене ще й протиріччями у команді переможців – між Віктором Ющенком та Юлією Тимошенко. Результат відомий всім - 5 років втрачених надій, які для багатьох українців стали "трагедією", – вважає народний депутат.
"Чи вистачить політичної волі для такого кроку Віктору Януковичу – покаже час. Але сьогодні в Україні потрібно не допустити "фарсу"", - впевнений голова Єдиного Центру.
На його думку, "такою перемогою може стати співпраця між Януковичем та Ющенком. Підтвердженням такої співпраці могла б стати пропозиція від Віктора Януковича Віктору Ющенку очолити Кабінет міністрів. Цей крок Віктора Федоровича міг би об’єднати націю, сконсолідувати парламент та забезпечити умови для подолання економічної та політичної кризи в Україні".
"Двоє чоловіків, два політичні опоненти, два лідери, які об’єднують сподівання багатьох українців на кращу долю, мали б сісти за один стіл і вирішити – як буде жити держава далі. До цього спонукають інтереси України, інтереси людей та новітня політична історія", – додав на завершення Ігор Кріль.