Японія витратить $37 млн на роботизацію сільського господарства

Фермерів, які виходять на пенсію, поступово замінять роботи

СвітАндрій Стець, 23 квітня 20162750

Японія має намір витратити 37 млн доларів США впродовж року для впровадження роботів у сільському господарстві. Про це повідомляє Bloomberg.

«Японія планує витратити 37 млн доларів протягом року для просування автоматизації фермерства та розробки 20 різних видів роботів, включаючи таких, які можуть відокремлювати перестиглі персики під час збору врожаю»,- пише агентство.

В країні вважають, що застосування нових технологій в сільському господарстві дозволить підвищити привабливість сільського господарства для молодих людей і сприяти збільшенню їх участі в цьому секторі.

Також в агентстві зазначають, що найбільший японський виробник сільськогосподарської техніки вже розробив перший прототип автономного трактора для використання на рисових полях.

В свою чергу, міністр сільського господарства, лісництва і рибальства Японії Хіросі Моріяма заявив про намір створити план щодо заміни пенсіонерів фермерів роботами японської розробки.

Наразі Японія імпортує близько 60% своїх поставок продовольства з-за кордону.

Кількість необроблюваних сільгоспугідь в Японії в останні два десятиліття майже в два рази збільшилась, досягнувши 420 тис. га.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук