Яресько заявила, що Україна не зможе виплатити Росії «борг Януковича»

ЕкономікаЮлія Поліковська, 13 листопада 201524526
Яресько заявила, що Україна не зможе виплатити Росії «борг Януковича»
Міністр фінансів Наталія Яресько

Україна не може виплатити Росії $3 млрд, взятих у борг екс-президентом Віктором Януковичем, оскільки РФ не приєдналася до програми реструктуризації. Про це в інтерв’ю «5 каналу» повідомила міністр фінансів України Наталя Яресько.

За її словами, Кабінет міністрів пропонував, щоб Росія приєдналася до реструктуризації українського боргу. «Але вони вирішили не брати участь. Тепер ми готуємося до всіх інших можливостей», – сказала міністр фінансів.

Яресько зазначила, що в даний час Україна не може здійснити виплати за цим боргом.

«Насамперед, за програмою МВФ дуже чітко визначені параметри: скільки ми можемо видати коштів на що-небудь – від бюджетного дефіциту до видачі боргів», – сказала Яресько.

Нагадаємо, усі старі суверенні єврооблігації України, за винятком $3 млрд, які Росія вимагає від України, з 12 листопада є погашеними і анулюються. Кабінет міністрів України в рамках реструктуризації затвердив випуск нових єврооблігацій протягом 2019-2027 роки на суму $11,95 млрд і державні деривативи на суму $2,92 млрд.

Раніше міністр фінансів РФ Антон Силуанов заявив, що Росія чекає погашення Україною боргу в $3 млрд в грудні цього року і не збирається його реструктуризувати.

Міністр фінансів США Джейкоб Лью закликав Росію реструктуризувати борг України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук