Ярош зареєстрував у ВР законопроект про Добровольчий український корпус

СуспільствоОльга Карабан, 14 травня 20158840
Ярош зареєстрував у ВР законопроект про Добровольчий український корпус

Позафракційний народний депутат, лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош вніс до Верховної Ради проект закону «Про Добровольчий український корпус».

Згідно з текстом законопроекту, оприлюдненого на сайті ПС, Добровольчий український корпус «перебуває в сфері управління Міністерства оборони України. МОУ видає з попереднього погодженням із командиром Добровольчого української корпусу обов'язкові до виконання правові акти».

У законодавчій ініціативі наголошується, що ДУК є позапартійною організацією. Діяльність політичних партій в Добровольчої українському корпусі, партійна агітація і пропаганда забороняються, передає «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що ДУК має свій формений одяг, прапор, герб, нашивку та іншу символіку, опис яких затверджується командиром корпусу. Підрозділи ДУК також можуть мати свої прапор і герб, які також затверджуються командиром.

Основними завданнями та напрямками діяльності ДУК, згідно з документом, є забезпечення підготовки добровольців до оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності, забезпечення держбезпеки та захисту державного кордону України.

Крім цього, ДУК повинен сприяти Збройним силам України та іншим законним військовим формуванням у обороні України, її захисті суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності, забезпеченні державної безпеки та захисту державного кордону України шляхом участі в та/або забезпеченні проведення бойових дій розвідувальної, контррозвідувальної, диверсійної, партизанської та іншої діяльностей.

Ще одним завданням ДУК є спортивне, оздоровче і воєнно-патріотичне виховання громадян України, забезпечення і утвердження прав і свобод людини і громадянина.

ДУК може залучатися до забезпечення охорони громадського порядку; гарантування державної безпеки, у тому числі боротьби з тероризмом; забезпечення охорони державного кордону України; до охорони найбільш важливих державних об'єктів; заходів щодо запобігання, припинення, подоланню наслідків пожеж , стихійних лих, інших надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, у четвер, 14 травня, Дмитро Ярош провів зустріч зі керівництвом Збройних сил України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та антитерористичного центру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук